FANDOM


Shakal von Islandan, dříve též Shakal-Funxny, jednoduše Shakal. Rodným jménem El-Amin Lúk Curik Kárisson-Qaddúr (* 8. září 2002 Akureyri) je islandsko-arabský, česky přemýšlející streamer a zpěvák. Narodil se česko-islandské matce a arabskému otci v Akureyri, severním městě na Islandu.

Jméno Edit

Shakal se rodným jménem jmenuje El-Amin Lúk Curik Kárisson-Qaddúr, z čehož je El-Amin a Lúk křestní jména a Curik, Kárisson-Qaddúr jsou příjmení. V Shakalově jméně jsou ihned 3 jazyky, islandština, čeština a arabština. El-Amin je Shakalovo arabské krestní jméno, Lúk je islandské křestní jméno, Curik je příjmení zděděné po české rodině, Kárisson je příjmení zděděné po islandské rodině a příjmení Qaddúr je příjmení zděděné po otci.

Život Edit

Shakal se narodil 8. září 2002 v Akureyri na severu Islandu česko-islandské matce a arabskému otci. Do svých 9ti měsíců žil v islandském Reykjavíku, kdy se jeho rodiče rozvedli. Shakal byl udělen do péče otce a přestěhoval se společně s otcem do Saúdské Arábie, do Olayi.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.